Knitted Beret & Cropped Jeans

knitted beret
Vonku nám už poriadne prituhlo a dnes dokonca napadol prvý sneh, ktorý sa už síce roztopil, ale nevadí veď napadne druhý. Dnes ráno na ceste do škôlky som ostriekala chodkyňu, ale neurobila som to naschvál, v spätnom zrkadle som videla ako sa rozčulovala. No čo už, nemala stáť tak blízko cesty!  Toto obdobie buď nenávidíš, alebo ho miluješ. Ja by som najradšej celý deň  ležala v posteli, pila teplý čajík, čítala knižku a pozerala von oknom ako sneží, alebo prší. Tiež to tak máte? Ok späť do reality!

V dnešnom outfite som skombinovala dva nové kúsky, ručne pletenú baretku od Andy Tomek a zbožňujem ju. Pre mňa je v zime podstatné, aby som mala hlavu a nohy v teple a som ok.  Rukavice veľmi nenosím, ale čiapky a ostatné pokrývky hlavy milujem. Už sa mi zbierka zas rozrástla o pár kúskov z jej dielne. Mimochodom baretky sú momentálne trendy, tak ak žiadnu nemáte, určite sa po niejakej mrknite. Druhým kúskom sú zrezané denimové nohavice, ktoré majú na vreckách volániky. Nemohla som im odolať. Skombinovala som ich so horčicovo-žltým svetrom a vínovým kabátom. Ako doplnok som zvolila farebne rovnakú kabelku do ruky, ale dá sa nosiť aj na ramienko. Jednoduchý, ale zato farebný outfit, ktorý je ako stvorený do jesenného počasie, čo myslíte?

Top: H&M (podobný tu)
Nohavice: Zara (podobné tu)
Kabát: Mango (podobný tu)
Topánky: Hogl (podobné tu)
Kabelka: Zara (podobná tu)
Baretka: Andy Tomek

Fotky: Jefferson Kenji

Ďakujem pekne za prečítanie, dúfam, že sa vám článok páčil. Keď tak mi dajte vedieť dolu do komentu, alebo ma tiež môžete podporiť lajkom na facebooku, či srdiečkom na instagrame. Majte sa krásne. ♥

img_5294
img_5296
img_5297
img_5311  img_5328

mamawearsprada

mamawearsprada

9 Comments

    • Ďakujem pekne Andy, no keď tam uvidela tie volániky, tak dostali aj mňa! 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.