Prázdniny v Dolnom Rakúsku

hotely v dolnom rakúsku

Ahojte a vitajte na blogu. Dnes mám pre Vás síce trošku netradičný, ale aktuálny článok. Keďže je leto a s ním je tu aj čas dovoleniek, letných prázdnin a spoločných výletov. Verím, že väčšina z Vás si už dovolenku určite naplánovala a taktiež program svojim deťom počas letných prázdnin. Avšak, ak stále premýšľate, čo podniknúť  a kam vyraziť za zážitkami s Vašimi ratolesťami počas letných prázdnin, tak tu mám pre vás jeden tip.

Dolné Rakúsko pre rodiny s deťmi

Prázdniny v Dolnom Rakúsku sú určené predovšetkým pre rodiny, ktoré trávia prázdniny prevažne s ďetmi  a radi by zažili na pár dní aj niejaké dobrodružstvo mimo domov. Pokiaľ je pre Vás ideálna dovolenka strávená na horskom vzduchu, v prírode obklopenou horami , milujete turistiku, radi spoznávate lokálnu flóru a faunu a všetko s tým spojené, alebo potrebujete zmenu od klasickej dovolenky pri mori, tak ste tu správne.

Farmy, penzióny a hotely v Dolnom Rakúsku ponúkajú okrem oddychu aj kopec aktivít pre deti aj dospelých, ako je napr. lukostreľba, vínna cesta, jazdenie na poníkoch, prechádzky s lamami, geocoaching, pečenie vlastného chleba pri táboraku a mnoho ďaľších, kde sa deti môžu realizovať podľa svojich záujmov a zažiť nové dobrodružstvá. Proste žiadna nuda. A najlepšie na tom je, že vy si to môžete užívať  spolu s nimi. Chcete vedieť, kde môžete zažiť takéto prázdniny? Viac informácií nájdete tu.

Zažili ste už podobnú dovolenku?  Aká je pre Vás ideálna dovolenka? Kam radi vyrážate za dobrodružstvom s rodinou? Napíšte mi Vaše tipy.

dolné rakúsko

prázdniny v dolnom rakúsku
farmy dovolenka rakúsko

mamawearsprada

mamawearsprada

3 Comments

  1. S tým Dolným Rakúskom to máš úplnú pravdu. A myslím si, že sa to dá zovšeobecniť na celé Rakúsko (Tirolsko, Salzbursko, Štajersko a pod.). Milujem to tam a mám rovnaké pocity ako ty. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.