Embroidery Denim Jacket & Sunday Rose

embroidery denim jacket

Dnes som otvorila blog po vyše mesiaci a pekne vás zdravím novým článkom. 🙂 Niektorí určite viete, že som bola odcestovaná v Brazílii, preto tá dlhšia odmlka. Keď celý mesiac nosíte plavky a nevidíte dlhšie svoj šatník, potom keď prídete domov, tak chcete skĺbiť svoje najobľúbenejšie vzorované kúsky do jedného outfitu, dopadne to presne takto. Mašlička, kvety, ruže, motýľ, leopardí vzor, to nevymyslíš! Kombinovať rôzne vzory sa nikedy podarí, inokedy nie. Ja som s výsledkom spokojná, no čo poviete na tento outfit vy?

Veľa z vás sa ma pýtalo na vyšívanú denimovú bundu, ktorá je božská, najradšej by som ju nosila stále. Kde chodím, tam dostávam samé komplimenty, najmä od žien. 🙂 Výšivky sú must have tejto sezóny! Nosím ju ku všetkému, k denimovým nohaviciam, ale aj k sofistikovanejším kúskom, šatám, k opätkom, mokasínam, teniskám, no tých možností je neúrekom. Milujem výšivky, pamatám si dodnes ako som si kúpila svoje prvé vyšívané rifle, bola som ôsmačka a zbožňovala som ich a nutne potrebujem v mojom živote viac takých kúskov.

Ďalším novším kúskom sú hodinky, ktoré milujem nie len kôli ich názvu Nedeľná Ruža, ale aj kôli ich dizajnu. Milujem zvieracie vzory na hodinkách a oblečení v akejkoľvek podobe a do týchto som sa hneď zahľadela, ten motýlik je taký romantický. Tvarom mi pripomínajú MK hodinky, sú z ružového kovu s tenkým bielym remienkom a super vyniknú na opálenej pokožke. :p

Top: Zara
Nohavice: Zara (podobné tu)
Bunda: Shein
Topánky: Pieces
Kabelka: Gucci
Hodinky: Sunday Rose

Fotky: Jefferson Kenji

_MG_7486

_MG_7492
_MG_7468
_MG_7505
_MG_7522
_MG_7534
sunday rose
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

Today I have opened my blog after a month or so and I welcome you with a new outfit article. Some of you might know I have been away in Brazil, so that’s why I disappeared. When you wear bikini for a month and you don’t get to see your closet for a while, then when you come home you want to wear all of your favorite pattern pieces in one outfit and this is the result. Bow, butterfly, flowers, roses, leopard pattern and you don’t make it up! To combine different patterns sometimes works and other time it doesn’t. Well, it works for me in this outfit, I absolutely looove it. What do you think of it guys?

Many of you have asked me and complimented me on my new embroidery denim jacket. I get lots of compliments from a women, my friends and family. I adore this jacket, it goes well with everything I have in my closet like to wear it with jeans, but also with sophisticated pieces, dress, trainers, heels options are endless here. Embroidered pieces are must have this season! I remember buying my first embroidered jeans I was in 8th grade, it was fun and I definitely need more pieces like that in my closet!

Another newer addition is my watch which I love not only because the name but also for their design. I love animal patterns in any kind of form and this butterfly is just so cute and romantic, don’t you think? The shape remind me of MK watch, they are rose gold with white thin strap and show well on tanned skin. :p

Top: Zara
Bottom: Zara (similar here)
Denim Jacket: Shein
Shoes: Pieces
Handbag: Gucci
Watch: Sunday Rose

Photos by: Jefferson Kenji

mamawearsprada

mamawearsprada

2 Comments

  1. Ahoj Veronika, vitaj späť! Verím, že si sa v Brazílii mala krásne. Rovnako krásne žiariš a mix vzorov a tiež farieb Ti vyšiel na jednotku. Krásny jarný outfit :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.