Spring Time

Spring Time
Ahojte a vitajte na blogu. Dnes mám pre vás jeden tématický článok plný jarných inšpirácií, keďže jar nám už klope na dvere. Dozviete sa v ňom o trendoch jarnej sezóny, farebné trendy a čo by vo vašom jarnom šatníku určite nemalo chýbať, ak sa ho chystáte obnoviť sviežmi kúskami, ktoré sú trendy a zároveň nositeľné.

Yellow

Nič nekričí viac jar ako žltá farba symbolizujúca slnečné lúče a teplo. Minulý rok dominovala horčico – žltá, tento rok je ňou o pár odtieňov bledšia prvosienková žltá. Žltá farba vám dodá dávku optimizmu a rozžiari nie len váš outfit, ale aj vaše okolie a určite by nemala vo vašom šatníku chýbať.

MWER-WD1_V1

Hodvábne žlté šaty, Marrisa Webb

 

Slogan Sweatshirts

Momentálne sú trendy tričká alebo mikiny s nápisom, vtipné tričká ich tiež volajú. 🙂 Aj u mňa sa ich pár nájde, skôr jedna ako pár, ale páčia sa mi, hlavne keď pobavia. Rada podobné mikiny kombinujem s denimom, mokasínami a jarnou parkou. A čo vy, nostíe podobné kúsky?

1819446

Mikina s nápisom, Noisy May Change

Platforms

Biele ttenisky a k tomu ešte na platforme! To chceš! Čokoľvek, čo mi prídá pár cenrimetrov k dobru, berem. Topánky na platforme sú ďalším z trendov jarnej sezóny najmä tie, s nádychom 70 rokov, tak ak ich máte v šatníku, práve teraz je čas ich vytiahnuť. Tie veľmi nenosím, pretože by som sa na nich asi zabila, i keď niejaké sa u mňa nájdu. 🙂 Odporúčam nosiť k zvonovým denimovým nohaviciam, alebo širokým nohaviciam.

maiso2067912397_p1_1-0._SH20_QL90_UY295_Tenisky na platforme


Embroidery

Výšivka všade kam sa pozrieš! Kvety, zvieracie motívy sú častým námetom dizajnérov, je to jarný trend, ktorý s nami naďalej pobudne. Objavuje sa nie len na doplnkoch, ale aj košeľách, denim. Moja obľúbená kombinácia je s prúžkami. Aká je vaša? Ja som sa naučila vyšívať ako malá od babky, ktorá náruživo vyšívala po celé dni a aj mňa to bavilo. Rozmýšľam, či by som si na niejakú výšivku ešte trfúla. A čo vy, vyšívate?

dzz67452_black_xl

Embroidered Clutch, Boohoo

Chunky Knits

Pletené Svetre sú neodmysliteľnou súčasťou jarnej sezóny, ráno nás krásne zahrejú a poobede je v nich už na nevydržanie, znie to povedome? Ale aj tak by sme ich nevymenili za nič na svete, že? S čím ich najradšej kombinujete? Ak s bielym tričkom, pod kožennú bundu, s denimom, alebo previazané opaskom, tak sme na tom podobne.

14726052907743100742_thumbnail_405x552

Vínový pletený sveter, Shein

Pretty in Pink

Výrazná lízatkovo – ružová farba bude dominovať počas jarnej sezóny a je možné, že zatlačí aj zbožňovanú pudrovo-ružovú do úzadia? Ktorej by ste dali prednosť vy? Vyzerá skvele v kombinácii s fialovou, alebo červenou farbou. Ja rada používam rúže v tomto odtieni, i keď aj ten kabátik by stál za hriech. Čo poviete?

2055593

Ružový kabát, Tommy Hilfiger

 

Greenery

Ako už iste mnohí viete, farbou roku 2017 sa stala Greenery – Zeleň, hravý žlto-zelený odtieň, ktorý vo mne jednoznačne evokuje jar. Je to farba prírody, svieža, omladzujúca a ten, kto ju nosí je spätý s prírodou. Dá sa nosiť na väčších plochách odevov, v prípade, že vám táto farba nelichotí, môžete si ňou oživiť outfit vo forme doplnkov, prsteňov, slnečných okuliarov, alebo hodinkami. Takýmto doplnkom zabijtete dve muchy, alebo skôr vážky jednou ranou, pretože aj zvieracie motívy sú stále trendy!

image_26609_19_v1

 Dámske hodinky Sunday Rose, Dragonfly

Ďakujem pekne za prečítanie, dúfam, že sa vám čl článoch páčil a inšpiroval vás. Napíšte mi, ktoré trendy vás zaujali, ktoré nie, čo už v šatníku máte a na čo sa ešte len chystáte? Majte sa krásne. ♥

mamawearsprada

mamawearsprada

3 Comments

  1. v tom ružovom kabáte som zrovna nafotila outfit, ktorý budem postovať na blog najbližšie dni 😀 🙂 inak super inšpirácie! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.